GÖRÜNEN ŞIK TASARIM

Portakal Ahşap Ailesi

 

1995' ten beri...

Portakal Ahşap ailesi olarak kurulduğumuz 1995 yılından günümüze kadar siz değerli müşterilerimizin ofis mobilyalarıyla ilgili tüm beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için var gücümüzle çalisiyoruz.

Perpa'da küçük bir ofiste emekleyerek başladığımız ticari hayatımız; halen Çağlayan Showroom, Ümraniye'deki mobilya fabrikamız, Gebze'deki PVC fabrikamız, Rusya ve Ankara'daki satış ofisimizle koşarak devam etmektedir. Sürekli kendini yenileyen Tasarım ve İç Mimari birimlerimizin yapmış olduğu araştırmalarla OFIS, OKUL, HASTANE, OTEL, YURT, SANTIYE mobilyalar basta olmak üzere, kalite ve fonksiyonellikten ödün vermeden müşterileri isteklerini en üst seviyede tutarak estetik ve ergonomik ürünler tasarlamakta ve bunları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin tercihinde önem arz eden FİYAT - KALİTE - TESLİM SÜRESİ - ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ - MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve SATIŞ SONRASI HİZMET kriterlerinin tamamı konusunda bilgili ve güler yüzlü personelimizle gerçekleştirmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

Kendi üretimimizle birlikte, sektörde ilk akla gelen mobilya ve koltuk üreticisi firmaların, markalı ürünlerini de değerli müşterilerimizin beğenisine sunarak, yurtiçinde ve yurtdışında bir çok projeyi başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bu katalogda, sizlere sunabileceğimiz hizmetlerle ilgili ürün portföyümüzü göreceksiniz. Tüm ürünlerimizi görebilmeniz adına www.portakalahsap.com adresimizi ziyaret etmenizden memnuniyet duyacağız. Portakal Ofis Mobilyaları olarak, yarının hizmetlerini bugünden gözetiyor ve; Müşterilerimize önerilebiliyor olmanın önemini çok iyi biliyoruz.
Saygılarımızla.

Planlamada her yönüyle sizin için çalışıyoruz.

1995
KURULUŞ TARİHİ
1954
MUTLU MÜŞTERİ
317
FİRMA BİZİMLE ÇALIŞIYOR
4
OFİS
126
TAKIM ARKADAŞI
751
TAMAMLANMIŞ PROJE

Hayallerimizin gerçeğe dönüştüğü yerdeyiz!!!

Çözüm ortaklarımızın tercihinde önem arz eden tüm hususların bize kattığı vizyon ile gece gündüz sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz!

Portakal Ahşap

Siz değerli müşterilerimizle bizi buluşturan ürünlerimizin titizlikle hazırlandığı üretim alanımız.