Eğitim Mobilyalarında Yenilik

Eğitim mobilyalarında yepyeni ve kaliteli ürünler sizlerin hizmetinde. Çağa ayak uydurmak eğitim için oldukça önemlidir. Bu nedenle eğitim kurumunuzda kullandığınız eşyaları da özenle seçmelisiniz. Akıllı tahtalar ile modern eğitime başlangıç yapabilirsiniz. Profesyonel kombine laminat yazı tahtası, profesyonel board emaye yazı tahtası ve interaktif akıllı tahta modellerine göz atabilirsiniz. Okullarda sıralar da oldukça önem taşır. Rahat ve şık sıralar ile okullarınızı yenileyebilirsiniz. Okul sıraları için renkli ikili sıra takımı, klasik ikili sıra takımı, renkli tekli sıra takımı ve klasik tekli sıra takımı modellerine ulaşabilirsiniz.

Eğitim Mobilyaları ile Özenli Okullar

Amfi sıralar birçok kurum tarafından özenle seçilmektedir. Sizler de ikili amfi sıra ve tekli amfi sıralara göz atarak oldukça kaliteli ve uzun süre kullanılabilen amfi sıralara ulaşabilirsiniz. Yazı tahtaları için de birçok kaliteli ürün sizlerle buluşuyor. Üçgen tip laminat yazı tahtası, laminat duvara monte yazı tahta, teleskopik ayaklı laminat yazı tahtası, mobil çift taraflı laminat yazı tahtası, mobil sabit tek taraflı laminat yazı tahtası, müzik ve güzelyazı çizgili laminant yazı tahtası, kapaklı laminat ve emaye tahta, çiftli giyotin emaye tahtalara mutlaka bakmanız gerekiyor. Simge mantar pano, safari mantar pano, askılı mantar panolar duvara monte, kumaşlı panolar duvara monte, camekanlı mantar pano, alüminyum camekanlı kumaş pano, mobil tek taraflı mantar pano, mobil çift taraflı mantar pano, mobil kumaşlı pano tek taraflı, mobil kumaşlı panı çift taraflı çeşitlerindeki panolardan yana da tercih yapabilirsiniz.

Diğer Eğitim Mobilyaları

Çizim masaları profesyonel ve ekonomik olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Reklam ve yönlendirme için ayaklı yönlendirme panoları, mobil poster standı çift taraflı, mobil standı çift taraflı, display reklam panosu, display reklam panosu rondo, açılır kapanır 3’lü 6’lı rondo ürünleri bulunmaktadır. Sınıf gereçleri kategorisinde ise program çizelgeleri, büyük küçük silgiler ve sekret, plastik sınıf takımları, haritalar ve milli levhalar gibi birçok ürüne ulaşmanız mümkün. Daha birçok eğitim mobilyasına kolaylıkla ulaşabilir ve okullarınızda kullanabilirsiniz. Tüm ürünler kaliteli ve kusursuz şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Ara