pls
Hakkımızda

Portakal Ahşap ailesi olarak kurulduğumuz 1995 yılından günümüze kadar siz değerli müşterilerimizin ofis mobilyalarıyla ilgili tüm beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Perpa’da küçük bir ofiste emekleyerek başladığımız ticari hayatımız; halen Çağlayan Showroom, Ümraniye’deki mobilya fabrikamız, Gebze’deki PVC fabrikamız, Rusya ve Ankara’daki satış ofisimizle koşarak devam etmektedir. Sürekli kendini yenileyen Tasarım ve İç Mimari birimlerimizin yapmış olduğu araştırmalarla OFİS, OKUL, HASTANE, OTEL, YURT, ŞANTİYE mobilyaları başta olmak üzere, kalite ve fonksiyonellikten ödün vermeden müşterileri isteklerini en üst seviyede tutarak estetik ve ergonomik ürünler tasarlamakta ve bunları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin tercihinde önem arz eden FİYAT – KALİTE – TESLİM SÜRESİ – ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve SATIŞ SONRASI HİZMET kriterlerinin tamamı konusunda bilgili ve güler yüzlü personelimizle gerçekleştirmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

Kendi üretimimizle birlikte, sektörde ilk akla gelen mobilya ve koltuk üreticisi firmaların, markalı ürünlerini de değerli müşterilerimizin beğenisine sunarak, yurtiçinde ve yurtdışında bir çok projeyi başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bu katalogda, sizlere sunabileceğimiz hizmetlerle ilgili ürün portföyümüzü göreceksiniz. Tüm ürünlerimizi görebilmeniz adına www.portakalahsap.com adresimizi ziyaret etmenizden memnuniyet duyacağız. Portakal Ofis Mobilyaları olarak, yarının hizmetlerini bugünden gözetiyor ve; Müşterilerimizce önerilebiliyor olmanın önemini, çok iyi biliyoruz. Saygılarımızla.

Ara